Click aici »

Programator Lotus Notes

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
25-07-2008
Data actualizare
05-11-2009

Descrierea postului

Dezvoltare de aplicatii Lotus Notes/Domino Postul da posibilitatea de lucru intr-o echipa cu o vasta experienta de dezvoltare si implementare de proiecte colaborative complexe bazate pe tehnologia IBM Lotus.
Activitatea de programare se poate desfasura atat in tara cat si in strainatate

Cerinte

-Buna cunoastere a mediului de dezvoltare IBM Lotus Domino
? Cunoasterea limbajului Lotus Script
? Buna cunoastere a tehnicilor de programare
? Abilitati de comunicare orala si Ón scris
? Experienta de lucru in proiecte
? Buna cunoastere a limbii engleze

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv
- Dezvoltare profesionala prin programe de instruire ?i certificare interna?ional? Ón tehnologii software specifice
- Lucrul Óntr-o echipa tanara si o atmosfera placuta
- Acces la tehnologie de varf in cadrul unei echipe de profesionisti
- Abonament tip Business pentru servicii medicale