Programator Junior (C#/.Net) / Olimpic informatica (faza nationala)

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
20-10-2011
Data actualizare
20-10-2011

Descrierea postului

Responsabilitati:

* Demonstrarea interesului, disponibilitatii si capacitatii reale de a invata rapid si continuu limbajul de programare C# si framework-ul Microsoft.Net, paradigma OOD, baza de date Microsoft SQL Service, WPF si WCF, modelul MVVM, Prism, Workflow Foundation, Entity Framework;
* Demonstrarea in practica a cunostintelor acumulate (programare propriu-zisa).

Cerinte

Cerinte:

* Olimpic la informatica (faze nationale);
* Persoana dinamica, interesata sa invete sa programeze in C#/.Net;
* Abilitatea de a asimila cunostinte foarte repede;
* Motivatie puternica pentru dezvoltarea profesionala la un nivel inalt.

Oferta (bonusuri, beneficii)

* Oferirea unui loc stabil de munca;
* Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unei echipe tinere si performante;
* Promovarea potentialului uman si profesional;
* Oportunitatea de a lucra cu tehnologii de ultima ora.