Click aici »

Programator Flash ActionScript

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
14-09-2011
Data actualizare
14-09-2011

Descrierea postului

Dezvoltare in Flash (aplicatii interactive, video etc.) pentru proiectele aflate in derulare, folosind poze, harti, materiale video, grafice.

Cerinte

- Studii superioare in domeniu (Design Grafic sau Multimedia, Ingineria Calculatoarelor, Informatica sau similar)

- Creativitate, spirit de echipa, capacitatea de a lucra simultan pe mai multe proiecte,

- Cunostinte AVANSATE de limba ENGLEZA

- Experienta cu tehnologiile: Adobe Flash, Action Script (2.0 si 3.0), Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Fireworks, Adobe Media Encoder

- Abilitatea de a incorpora date externe (XML sau altele)

- Experienta cu limbajul PHP constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

? Oportunitati de dezvoltare a carierei

?Salariu fix, tichete de masa si bonusuri de performanta

? Companie multinationala si echipa tanara

?Echipament si facilitati de top.