Click aici »

Programator automate programabile

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Alba Iulia Alba Iulia
Domeniile ofertei
Productie, Inginerie, Industrie
Data introducerii
24-04-2014
Data actualizare
24-04-2014

Descrierea postului

Instalarea si punerea in functiune a unor utilaje/ linii tehnologice
Proiectarea/ simularea/ programarea si executia automatelor programabile
Realizarea de activitati de mentenanta la sistemele de automatizare existente
Asigurarea intretinerii liniilor de productie automatizate.

Cerinte

Absolvent de studii tehnice superioare in domeniul IT
Cunostinte de instalare, configurare si depanare automate programabile
Abilitati de lucru in echipa, de planificare si organizare