Click aici »

Profesori gimnaziu

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
10-11-2017
Data actualizare
10-11-2017
Confidential
expirat

Descrierea postului

Scoala Primara King George devine Scoala Gimnaziala King George.
Dorim sa ne completam echipa de profesori de gimnaziu.
Ne pregatim sa intram la gimnaziu, din septembrie 2018, cu prima generatie de copii educati timp de 5 ani in valorile Scolii King George. Si cautam colegi care vor sa ni se alature in misiunea noastra.
Prin mentorat si o curricula modulara, prin metode de educatie moderna, vrem sa pregatim elevi care sa isi urmeze vocatia.

Cerinte

Daca stii un profesor mentor, spune-i sa ne trimita un email la office@king-george.ro  ca sa ne cunoastem si sa intregim echipa.
Va asteptam!