Click aici »

Profesor limba persana

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
08-09-2011
Data actualizare
08-09-2011

Descrierea postului

Post part time de trainer LIMBA PERSANA pentru predarea limbii romane prin intermediul limbii persane in cadrul firmei noastre. Orele au loc la sediul firmelor partenere iar cursantii fac parte exclusiv din mediul de afaceri. Este necesara o buna foarte buna cunoastere a limbii persane dar experienta de profesor nu este obligatorie, pentru ca asiguram materiale predare si training.

TERMEN LIMITA DEPUNERE CV - 30.10.2011

Cerinte

-studenta/masteranda/absolventa LIMBA PERSANA, cu un program flexibil,care sa permita sustinerea orelor
-studii de specialitate LIMBA PERSANA
-personalitate placuta si comunicativa
-capacitate buna de comunicare in LIMBA PERSANA
-atestate de limba persana, care sa poata fi prezentate clientilor nostri.

Pentru a aplica trebuie sa trimiteti CV si copie a actelor de atestare la adresa de e-mail, in atentia Alina Firut

Oferta (bonusuri, beneficii)

-contract de munca
-decont telefon si transport pentru orele sustinute la sediul firmelor partenere
-remuneratie in functie de nr de ore predate lunar si bonusuri suplimentare pentru atingerea obiectivelor de curs.

ATENTIE - nu vor fi luate in consideratie persoanele care nu au studii de specialitate si nu pot dovedi prin diplome si certificate cunoasterea limbii persane.