Click aici »

Profesor limba engleza

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
15-03-2010
Data actualizare
15-03-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Predarea limbii engleze pentru nivelul de varsta 3-7 ani
Proiectarea activitatii de limba engleza si predarea acesteia conform planificarii calendaristice.
Folosirea unor metode moderne de predare, activ-participative.

Cerinte

- absolvent(a) de limbi straine. Obligatoriu specializare limba engleza.
- experienta ca profesor, cel putin 1 an indiferent daca aceasta experienta a fost acumulata la GRADINITA, SCOALA, LICEU, CURSURI CU ADULTI.
- dorinta reala de a lucra in invatamant pe termen mediu sau lung; Nu suntem interesati de persoane care doresc sa lucreze in invatamant numai ocazional sau tranzitoriu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Mediu educational benefic dezvoltarii profesionale.
Beneficii materiale atractive, in raport cu activitatea prestata.