Click aici »

Profesor Limba Engleza TIMIS

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Lugoj, Timisoara Lugoj Timisoara
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
08-09-2012
Data actualizare
08-09-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Educatie/Training
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

INTERNATIONAL ENGLISH SCHOOL angajeaza trainer limba engleza pentru cursuri engleza pentru adulti, in JUDETUL TIMIS, in regim part-time si project-based.

Posturile presupun sustinerea de cursuri de limba engleza, la sediul companiilor din judetul Timis (presupun deplasare decontata la sediul acestora, cu auto propriu sau alte metode de transport), evaluarea cursantilor, alcatuirea de rapoarte catre sediul central.

Cerinte

CERINTE:

- Absolventa limba engleza;
- limba engleza FOARTE BINE scris si vorbit;
- orar flexibil, care sa permita sustinerea cursurilor la sediul firmelor partenere;
- personalitate placuta, dotata pentru comunicare, cu tact pedagogic;
- flexibilitate in abordarea pedagogica;
- maxima seriozitate si atitudine responsabila la locul de munca;

CONSTITUIE AVANTAJ:

- Studii de Master absolvite sau in desfasurare;
- Atestate pentru limba engleza;
- Experienta de predare;
- Cunoasterea materialelor de predare de profil;
- Cunoasterea foarte buna a unei a doua limbi straine;

Oferta (bonusuri, beneficii)

OFERIM:
- Contract colaborare pe durata fiecarui proiect;
- Remunerare in functie de nr de norme preluate si performanta realizata;
- Decont transport si telefon;
- Mediu de lucru placut;
- Orar flexibil;
- Bonusuri pentru atingerea targetului pe fiecare proiect in parte;
- Asiguram material predare si instruire suplimentara;

PRECIZARI:

- Numai candidatii selectati vor fi contactati telefonic;
- Candidatii selectati vor trebui sa prezinte online copii ale actelor de studii;
- Interviul se va desfasura in mai multe etape in care se va testa si capacitatea de comunicare in germana, respectiv engleza;

Va rugam sa NU aplicati daca :

-nu sunteti hotarat(a) sa lucrati;
-sunteti in cautarea unui post full-time;
-nu aveti studii filologice de specialitate germana, respectiv engleza;
- nu sunteti dispus sa va deplasati la sediul firmelor unde vor avea loc cursurile