Click aici »

Profesor limba engleza Botosani

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Botosani, Dorohoi Botosani Dorohoi
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
09-04-2012
Data actualizare
09-04-2012

Descrierea postului

Post part time de trainer LIMBA ENGLEZA in orasul BOTOSANI, in cadrul scolii noastre. Orele au loc la sediul firmelor cu care scoala noastra incheie contracte.

Este necesara o buna/foarte buna cunoastere a limbii engleze. Asiguram materiale predare si training.

Cerinte

-studenta/ masteranda/ absolventa LIMBA ENGLEZA, cu un program flexibil, care sa permita sustinerea orelor
-studii de specialitate LIMBA ENGLEZA
-foarte buna cunoastere a LIMBII ENGLEZE
-personalitate placuta si comunicativa
-capacitate buna de comunicare in LIMBA ENGLEZA
-dorinta de munca, seriozitate si spirit de echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-contract pe perioada fiecarui curs
-decont telefon si transport pentru orele sustinute la sediul firmelor partenere
-remuneratie in functie de nr de ore predate lunar si bonusuri suplimentare pentru atingerea obiectivelor de curs.

ATENTIE - nu vor fi luate in consideratie persoanele care nu au studii de specialitate sau care nu pot dovedi prin diplome si certificate cunoasterea limbii engleze.