Click aici »

Profesor germana / trainer germana PLOIESTI

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Media/Cultura/Publicatii, Educatie/Training, Traduceri
Data introducerii
28-11-2012
Data actualizare
14-04-2021

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Educatie/Training, Media/Cultura/Publicatii, Non-profit/Voluntariat, Traduceri
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

INTERNATIONAL ENGLISH SCHOOL angajeaza in PLOIESTI trainer limba germana pentru cursuri germana pentru adulti, in regim part-time si project-based.

Postul presupune sustinerea de cursuri de limba germana, la sediul companiilor, evaluarea cursantilor, alcatuirea de rapoarte catre sediul central.

Va rugam trimiteti CV actualizat la email office@cursgermana.ro

Cerinte

- limba germana FOARTE BINE scris si vorbit;
- orar flexibil, care sa permita sustinerea cursurilor la sediul firmei noastre, dupa amiaza, de 2 ori pe saptamana;
- personalitate placuta, dotata pentru comunicare, cu tact pedagogic, orientare catre obtinerea de rezultate;
- flexibilitate in abordarea pedagogica;
- maxima seriozitate si atitudine responsabila la locul de munca;

CONSTITUIE AVANTAJ:

- Experienta de predare;
- Cunoasterea materialelor de predare de profil;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Contract pe durata proiectului, cu posibilitate de prelungire daca se atinge targetul de curs;
- Remunerare in functie de nr de norme preluate si performanta realizata;
- Decont transport si telefon;
- Mediu de lucru placut;
- Orar flexibil;
- Bonusuri pentru atingerea targetului pe fiecare proiect in parte;
- Asiguram material predare si instruire suplimentara;

PRECIZARI:

- Numai candidatii selectati vor fi contactati telefonic;
- Candidatii selectati vor trebui sa prezinte online copii ale actelor de studii;
- Interviul se va desfasura ONLINE in mai multe etape in care se va testa si capacitatea de comunicare in germana;

Va rugam sa NU aplicati daca :
- sunteti in cautarea unui post full-time;
- nu aveti studii filologice de specialitate germana