Click aici »

Profesor fizica/chimie/biologie

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
29-08-2014
Data actualizare
29-08-2014

Descrierea postului

Centrul de Pregatire si Integrare Scolara (CPIS) angajeaza, cu program part-time, profesori de  fizica/chimie/biologie pentru activitati de pregatire curenta elevi gimnaziu si liceu, bacalaureat si admitere facultate. Persoanele interesate sunt rugate a trimite CV-ul la office@cpis.ro.

Cerinte

- Diploma de studii universitare de specialitate (masterat)
- Experienta de minim 5 ani (cu definitivat) in invatamant pentru ciclul de invatamant vizat
- Raport de evaluare anuala (ultimii 5 ani)
- Recomandare de la ultimul angajator
- Buna cunoastere a tehnicilor, metodologiilor si principiilor de predare/evaluare
- Abilitati de comunicare

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv
- mediu dedicat studiului, intr-o locatie centrala
- flexibilitate in alegerea programului de lucru
- acces traininguri