Click aici »

Profesor de vioara/ chitara/ pian

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
06-10-2010
Data actualizare
09-10-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Angajez absolvent/ absolventa al Liceului de Arte sau elev in clasa a XII-a.

Cerinte

-sa cunoasca la nivel avansat doua instrumente din cele enumerate: vioara, chitara, pian
-capacitatea de a lucra cu copiii, de a desfasura activitati ludice, de a atrage atentia copiilor prin inflexiunile vocii, prin mimica fetei, prin gesturi hazlii etc.
-OBLIGATORIU: sa iubeasca intrumentul pe care il preda si meseria de profesor
-disponibilitatea de a preda 6 lectii de proba.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Va rugam sa trimiteti cv la adresa de e-mail.