Click aici »

Profesor de limba germana

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
06-10-2010
Data actualizare
06-10-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

angajez profesor de germana Ploiesti (de preferat cunoscator si al limbii franceze), student sau proaspat absolvent al unei facultai in domeniu.

Cerinte

-capacitatea de a lucra cu copiii, de a desfasura activitati ludice, de a atrage atentia copiilor prin inflexiunile vocii, prin mimica fetei, prin gesturi hazlii.
-capacitatea de a intocmi o programa scolara
-disponibilitatea de a asista in prealabil la cel putin 6 lectii pentru a intelege standardele dupa care lucram si pentru a se adaptra cerintelor.
-disponibilitatea de a preada 4 lectii de proba
-varsta cuprinsa intre 20-35 de ani
-spirit de echipa, foarte flexibil, maleabil, punctual, amabil, perseverent.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pentru inceput se ofera 300 de lei/ luna pentru 3 ore de lucru pe saptamana.

Va rugam sa trimiteti cv la adresa de e-mail.