Click aici »

Profesoara limba franceza Pitesti

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Pitesti Pitesti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
03-02-2012
Data actualizare
03-02-2012

Descrierea postului

Post part time de trainer LIMBA FRANCEZA in cadrul firmei noastre, in orasul PITESTI. Orele au loc la sediul firmelor cu care avem incheiate contracte iar cursantii sunt adulti si fac parte din mediul de afaceri.
Este necesara o buna/foarte buna cunoastere a limbii franceze. Asiguram materiale predare si training.

Pentru a aplica trimiteti CV-ul actualizat la adresa de e-mail, in atentia Alina Firut.

Cerinte

-studenta/masteranda/absolventa LIMBA FRANCEZA, cu un program flexibil
-studii de specialitate LIMBA FRANCEZA
-foarte buna cunoastere a LIMBII FRANCEZE
-personalitate placuta si comunicativa
-capacitate buna de comunicare in LIMBA FRANCEZA
-atestate de limba franceza, care sa poata fi prezentate clientilor nostri.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-contract de munca
-decont telefon si transport pentru orele sustinute
-remuneratie in functie de nr de ore predate lunar si bonusuri suplimentare pentru atingerea obiectivelor de curs.

ATENTIE - nu vor fi luate in consideratie persoanele care nu au studii de specialitate sau care nu pot dovedi prin diplome si certificate cunoasterea limbii franceze.