Click aici »

Prezentator de radio si televiziune

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training, Elevi/Studenti, Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
31-08-2010
Data actualizare
31-08-2010

Descrierea postului

College Media va asteapta la cursurile de Prezentator de televiziune si Realizator Radio. Investeste in tine! Acum, plata de poate face si prin CardAvantaj, in 6 rate !

Cerinte

Absolvent de liceu, student, absolvent studii superioare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Printre profesorii College Media se numara:

Melania Medeleanu- PREZENTATOARE Realitatea TV, Raluca Tache- PREZENTATOARE Antena 3,
Alex Ferariu- PREZENTATOR Observator Antena 1, Bogdan Gamalet -PREZENTATOR N24,
GABI BALASU- PREZENTATOR SPORT Antena3,
Robert Tache- DIRECTOR Student FM,
Ciprian Vasilescu, DIRECTOR TVRM
Luciana Cocos- EDITOR Antena 3.