Click aici »

Preparator sucuri naturale

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
18-07-2016
Data actualizare
18-07-2016

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Angajam FRUITARTIST

Se cauta persoana de sex feminin, dar nici baietii nu sunt exclusi,  seriozitatea, amabilitatea si profesionalismul cantarind enorm in alegerea ?FRUITARTIST?-ului.

FRUITARTISTUL se va ocupa de pregatirea fructelor, prepararea sucurilor, vanzarea produsului finit.

Cerinte

Cum trebuie sa fie?

Vesel si zambaret, ne place sa facem oamenii fericiti;
Dornic sa invete si sa se perfectioneze in arta sucurilor naturale si a fructelor;
Inteligent si creativ, va crea retete pline de sanatate si bucurie;
Punctual, serios si responsabil, trei calitati care sunt obligatorii pentru clienti multi si multumiti;
Dorinta de a performa si de a ajuta, va primi materiale din care va invata, va creste, se va dezvolta;
Indemanatic, va lucra cu lame (multe, ascutite) si foarte repede;

Studii: cei 7 ani de acasa sunt obligatorii;
Constituie avantaj daca ai mai lucrat in bucatarie, bar sau vanzari, dar oameni excelenti gasim in toate domeniile.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce oferim?

Distractie, obligatoriu;
Un loc de munca unde poti sa faci oamenii fericiti, oferi energie si sanatate la pahar;
O echipa tanara si frumoasa;
Acces la fel si fel de evenimente;
Seriozitate, salariul si bonusurile le vei primi fara intarziere;
Investim in cresterea si dezvoltarea ta;
Salariu fix si bonusuri de performanta;
Sef intelegator;
Atmosfera de lucru placuta;