Click aici »

Preparator produse fast-food (Shaormar)

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
14-07-2014
Data actualizare
30-09-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Descriere companie:
Restaurant fast-food din Bucuresti cu locatii moderne si bucatarie orientala
Descriere job:
- Deservirea clientilor in cele mai bune conditii
- Mentinerea igienei si a standardelor de siguranta
- Pregatirea si prepararea produselor alimentare precum shaorma, hamburgeri, alte produse de tip fast-food
- Respectarea intocmai a retetarului
- Pregatirea legumelor, sosurilor si a altor ingrediente necesare

Cerinte

- Persoana agreabila, energica, prezentabila, ingrijita si curata
- Experienta in prepararea produselor tip fast food (shaorma), min 6 luni
- Calificare bucatar (avantaj)
- Rezistent la stres si/sau rutina, motivat si responsabil
- Buna capacitate de relationare cu clientii
- Disponibilitate pentru lucru in ture, inclusiv de noapte

Oferta (bonusuri, beneficii)

- stabilitatea locului de munca
- conditii decente
- salariu fix, alte beneficii
- training si acomodare
- echipa tanara si dinamica