Click aici »

Post editor - redactor stiri IT in limba italiana

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
250 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
21-08-2013
Data actualizare
21-08-2013
Confidential
expirat

Descrierea postului

Post part time de editor - redactor stiri in limba italiana, program 5 ore pe zi la alegere, 5 zile pe saptamana. Salariul oferit este de 250 euro. Sediul este in zona Dristor - Vitan Mall. Daca se opteaza pentru lucrul la domiciliu, exista un numar de stiri ce trebuiesc scrise zilnic. Interviul de angajare va consta in traducerea unei stiri din romana in italiana si a unui text din engleza in italiana.

Cerinte

- Limba italiana scris nivel avansat.
- Limba engleza scris nivel mediu
- Cunostinte din domeniul IT

Oferta (bonusuri, beneficii)

Diverse bonusuri in functie de efortul depus