Click aici »

Portar, fundasi, mijlocasi si atacant fotbal

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Altele
Data introducerii
01-11-2012
Data actualizare
08-07-2013

Descrierea postului

Avand in vedere ca in perioada imediat urmatoare incep miscarile de "trupe", ne-am gandit sa venim din timp in fata dvs, cu o cerere de fotbalisti, pentru a ne intregi grupul actual.

Echipa SAGEATA POPRICANI cauta fotbalisti tineri, sanatosi si cu un trecut sportiv curat, pentru urmatoarele posturi:

- 1 portar , minim 1,75 m inaltime

- 1 atacant, minim 1,80 m inaltime

- 2 fundasi, minim 1,75 m inaltime

- 2 mijlocasi, minim 1,75 m inaltime

CV-urile dvs sportive ( date personale, palmares, echipe la care ati evoluat in trecut, etc ) vor fi trimise pe fax sau email la:

E-mail / Y!M: sageatapopricani@yahoo.com

www.facebook.com/SageataPopricani
Va multumim!

Ca sa nu ramaneti in stand-by, revin cu rugamintea catre dvs, sa va inscrieti in GRUPUL creat special pe facebook pentru voi, ajutandu-ne / ajutandu-va direct/indirect sa va gasiti o echipa din tara, cat mai curand:

JUCATORI DE FOTBAL - CAUTAM ECHIPE