Click aici »

Pizzar

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
30-03-2018
Data actualizare
30-03-2018

Descrierea postului

Iti doresti un loc de munca intr-o locatie de vis?
O echipa tanara, entuziasta si mereu cu zambetul pe buze?
Te asteptam alaturi de noi!

Angajam pizzar pentru Restaurantul Prato si Cafeneaua Prato (incinta Business Park).

Descrierea jobului:
- Realizeaza preparate culinare conform retetelor si standardului impus.

Cerinte

- Pasiune pentru arta culinara;
- Experienta minim 1 an pe partea de pizza;
- Rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu;
- Capacitate foarte buna de planificare si de organizare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv
- masa calda
- posibilitate de dezvoltare profesionala