Click aici »

Pictor/ Decorator

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design, Management/Consultanta, Vanzari
Data introducerii
27-11-2010
Data actualizare
29-03-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Arhitectura/Design
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Executa pictura murala pentru camera copilului, pentru camere tineret, cabinete, birouri, case de vacanta, pensiuni si apartamente.
Pictura manuala pe mobilier si obiecte de lemn, icoane.

Cerinte

Profesionalism si dedicare
Simt artistic, atentie si executie rapida a lucrarii
Studii superioare in domeniu- avantaj
Rezistenta la stres si program prelungit
Dispus la calatorii de afaceri (santier)

NU INSISTATI! Vor fi contactati doar cei ce intrunesc conditiile. Sunt valabile doar CV-urile trimise pe acest site.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Dupa interviu.