Picolo, barman gestionar, barman, ajutor barman, bucatar sef, bucatar

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Piatra Neamt Piatra Neamt
Domeniile ofertei
Restaurant, Turism/Hoteluri
Data introducerii
26-10-2010
Data actualizare
26-10-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Receptioner, curier, camerista, chelner, picolo, barman gestionar, barman, ajutor barman, bucatar sef, bucatar, ajutor bucatar, bufetier, achizitor.

Cerinte

Cunostinte de conversatie in limbi straine, un avantaj, operare computer, pos, pms fidelio, micros, stocuri, prezenta fizica agreabila, stare buna de sanatate, rezistenta la efort, sociabil, spirit de echipa, atitudine pozitiva si bune abilitati de comunicare, disponibilitate program aleator si prelungit, intentia de angajament pe o perioada extinsa, interesat in dezvoltarea carierei in domeniu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Incadrarea se face numai pe baza de contract de munca, salariu atractiv inscris in cartea de munca, decontare transport, o masa calda pe zi.