Click aici »

Personal unitate hoteliera pentru Grecia

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Romania, Greece
Bucuresti, Iasi, Strainatate, Timisoara, Vaslui Bucuresti Iasi Strainatate Timisoara Vaslui
Domeniile ofertei
Altele, Restaurant, Turism/Hoteluri
Data introducerii
10-03-2010
Data actualizare
10-03-2010

Descrierea postului

Angajam urgent:-3Aj.ospatari doamne intre 18-30 ani cu engleza sau greaca aspect fizic placut

-2 Barwomen cu experienta,
-2 cameriste intre 25-40 ani cu putina engleza.

Persoanele interesate pentru Grecia sunt rugate sa ne apeleze la telefon sau prin yahoo.mess dupa ce au trimis CV insotit de fotografie full body prin e-mail.

Rugam seriozitate profesionalism si realitate in CV.

Cerinte

Experienta si limba dupa caz.

Oferta (bonusuri, beneficii)

La intelegere cu patronii.