Click aici »

Personal tehnic sisteme de securitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Telecomunicatii, Reparatii/Service, IT Hardware
Data introducerii
10-01-2017
Data actualizare
10-01-2017

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Tehnician sau Inginer Sisteme de Securitate.

Realizarea cablarilor si a conexiunilor necesare, conform proiectelor;
Instalare si punere in functiune echipamente electronice de securitate;
Intretinerea echipamentelor instalate.

Cerinte

Tehnician sau Inginer Sisteme de Securitate pentru zona Bucuresti

Cerinte pentru candidati:

- experienta in domeniu sau experienta similara (constituie avantaj experienta peste 1 an)
- experienta in realizarea cablarilor pentru sistemele de alarma, TVCI, interfonie, control acces, detectie incendiu, diverse automatizari;
- cunostinte de configurare sisteme de alarma uzuale (Paradox, DSC, Bentel, Cerber etc.)
-cunostinte de configurare sisteme de supraveghere video (uzuale)
- permis de conducere cat.B
- constituie avantaj cursul de formare profesionala - Tehnician Sisteme Securitate in cadrul ARTS .

- Studii medii sau superioare ( avantaj - electronica, electrotehnica)
- Cunostinte in domeniul lucrarilor de instalatii si montaj pentru sisteme de alarma si sisteme antiincendiu, supraveghere video si sisteme de control acces;
- Abilitati tehnice;
- Capacitate de invatare, de lucru si de organizare eficienta a timpului;
- Seriozitate, dinamism, promtitudine, punctualitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

- masina de serviciu
- telefon mobil
- laptop
- program flexibil
- salariu atractiv + bonusuri