Click aici »

Personal tehnic instalare sisteme de securitate

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Protectie/Paza
Data introducerii
30-04-2010
Data actualizare
30-04-2010

Descrierea postului

Desfasoara intreaga activitate in conformitate cu principiile stabilite de firma in domeniul calitatii :

- Respectarea graficului de livrare;

- Fara reclamatii in livrare;

- Fara pagube materiale si accidente;

- Transporta marfa in baza documentelor insotitoare (factura fiscala, aviz de insotire a marfii, proces verbal de predare - primire);

- Livreaza comenzile conform programului de distributie;

- Preia comenzile din depozit pe baza de semnatura;

- La preluarea comenzilor, verifica corespondenta dintre numarul de colete, tipul coletului (punga, cutie, cos), numerele facturilor (avizelor de insotire, etc.) existente cu cele trecute pe borderoul de livrari sau procesele verbale de predare-primire si aduce imediat la -cunostinta sefului ierarhic despre orice neregula privind pregatirea acestora;

- Livreaza comenzile clientilor conform adresei de livrare inscrisa la datele privind cumparatorul sau la adresele stabilite de catre agentii de vanzari.

Cerinte

- Permis de conducere categoria B (minim 3 ani) ;
- Experienta de minim 1 an intr-o activitate similara de distributie;

- Nivel de studii: medii (diploma de Bacalaureat);

- Cunostinte de limba engleza (constituie un avantaj)

- Disponibilitate de deplasare 80% din timp;

- Regulamentul privind circula?ia pe drumurile publice;
- Seriozitate, perseverenta si spirit de initiativa;
- Rezistenta la stres si la efort fizic prelungit

- Aptitudini de comunicare

- Aptitudini de calcul matematic

- Aptitudinea de a lucra cu documente

- Respectarea instructiunilor orale si scrise

- Recomandare din partea fostului angajator (constituie un avantaj).

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu de baza fix;

- Bonuri de masa;

- Bonusuri pentru merite deosebite;

- Telefon.