Click aici »

Personal Suport tehnic -IT

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software, Serviciu clienti
Data introducerii
12-12-2008
Data actualizare
12-12-2008
Confidential
expirat

Descrierea postului

-ofera suport tehnic pentru Antivirusul AVG
-identifica si rezolva toate problemele clientilor legate de Antivirusul AVG.

Cerinte

Esti pasionat de calculator?

Cunosti limba franceza,germana sau italiana la nivel avansat?

Vrei sa te alaturi unei echipe de profesionisti?

Ai cunostinte solide in ceea ce priveste programele de antivirus?

Ti-ar place sa oferi sprijin clientilor care intampina dificultati in ceea ce priveste utilizarea programelor de antivirus?

Oferta (bonusuri, beneficii)

-pachet salarial atractiv
-training platit
-contract de munca
-posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei echipe formata din experti