Click aici »

Personal sala de joc

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Arad, Oradea, Timisoara Arad Oradea Timisoara
Domeniile ofertei
Comert, Altele
Data introducerii
14-02-2013
Data actualizare
14-02-2013

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Altele, Restaurant, Turism/Hoteluri, Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

-sosirea la program la ora stabilita, conform programului unitatii
-verifica starea tehnica a echipamentelor si a aparatelor
-aduce la cunostinta sefului ierarhic eventualele nereguli constatate in timpul
activitatii, cat si alte defectiuni care au fost sesizate la inceputul lucrului
-asigura curatenia in sala
-raspunde de gestiunea sa, cat si de intregul patrimoniu aferent salii
-intocmeste bonuri de consum, dispozitii de plata, note de receptie
-completeaza registrul de evidenta zilnica a castigurilor
-plata castigurilor catre clienti
-intocmirea monetarelor
-completarea registrului de casa
-raspunde de veridicitatea documentelor intocmite

Cerinte

-acuratete
-proptitudine
-punctualitate
-seriozitate
-cunoasterea limbii maghiare si engleze reprezinta un avantaj
Va rugam specificati pentru care oras ati aplicat!

Oferta (bonusuri, beneficii)

-salariu atractiv
-training la locul de munca