Click aici »

Personal - sala de fitness

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Servicii infrumusetare
Data introducerii
28-04-2015
Data actualizare
28-04-2015
Confidential
expirat

Descrierea postului

Asociatia pentru Inovare Sociala angajeaza in cadrul salii de sport infiintata ca structura de economie sociala in cadrul proiectului ?Intreprinderi sociale responsabile?:
- 1 lucrator comercial
- 1 administrator sala de sport
- 2 instructori de aerobic
- 1 kinetoterapeut (timp partial)
- 2 personal curatenie
- 2 specialisti masaj & cosmetica(timp partial)

Cerinte

Persoanele care apartin grupurilor vulnerabile vizate de proiectul ?Intreprinderi sociale responsabile?:
- familii monoparentale sau familii cu mai mult de doi copii;
- femei;
- persoane cu dizabilitati
- persoane care traiesc din venitul minim garantat.
- persoane de etnie roma;
- persoane care au parasit timpuriu scoala;
- tineri peste 18 ani care parasesc sistemul institutionalizat de protectie a copilului;
Cerinte:
Persoane active interesate de domeniile wellness si frumusete;
Disponibilitatea de a participa la cursurile de calificare/ specializare din cadrul proiectului;
Capacitatea de asimilare de noi cunostinte;
Seriozitate si punctualitate;
Abilitati de comunicare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce oferim:
Salariu motivant;
Oportunitati de formare/ calificare profesionala;
Mediu de lucru incluziv care sustine dezvoltarea personala si profesionala.
Va rugam sa trimiteti CV-urile la adresa de mail isr@crca.ro, pana la data 30.05.2015.