Click aici »

Personal producere si montare tamplarie pvc si aluminiu

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
04-11-2014
Data actualizare
04-11-2014

Descrierea postului

Se cauta persoana cu experienta in producerea si montarea tamplariei de pvc si aluminiu
Confectionerul montator de tamplarie din PVC si aluminiu executa operatii tehnologice de prelucrare a tamplariei
Aplicarea unor modalitati adecvate de intretinere curenta a masinilor, utilajelor si echipamentelor din exploatare din hala de productie, respectarea procedurilor de calitate pentru produsele obtinute
Pregatirea locurilor unde vor fi montate tamplariile din PVC si aluminiu
Efectuarea montajelor respectand reguli specifice de lucru, aplicand mecanismele independente ale tamplariilor si asigurand controlul functional al acestora dupa realizarea montajului.

Cerinte

experienta in producerea si montarea tamplariei de pvc si aluminiu