Click aici »

Personal pentru parcuri de distractie Irlanda

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Romania, Ireland
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Altele
Data introducerii
20-05-2019
Data actualizare
20-05-2019

Descrierea postului

Cautam barbati pentru parcuri de distractie si circuri in Irlanda, pentru perioada Mai - Noiembrie 2019.
Salariul incepe de la 300 euro net/saptamana, cazarea este asigurata.
Candidatii trebuie sa aiba o conditie fizica buna, cunostinte minime despre constructii si cunostinte de lb. engleza.

Persoanele interesate ne pot contacta la nr. de telefon: 0770972040 / 0746600559 sau email: office@angajarioriunde.ro

Cerinte

Documente necesare: CV, buletin/pasaport, cazier judiciar (fara antecedente grave), adeverinta medicala (apt de munca, clinic sanatos). Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj).