Click aici »

Personal pentru Lipit de afise

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov, Otopeni Bucuresti Ilfov Otopeni
Domeniile ofertei
Telecomunicatii
Data introducerii
12-12-2007
Data actualizare
12-12-2007

Descrierea postului

- Lipit de afise pe scari de bloc
- Lipit de afise pe stalpi
- Introducerea de plinate in usa clientului
- Introducerea de pliante in cutii postale

Cerinte

- Rezistenta la un ritm de lucru alert,inclusiv munca fizica
- Capacitatea de a respecta termenele limita
- Initiativa, seriozitate,punctualitate,perseverenta, dinamism, capacitate de auto-depasire

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si o companie competitiva, tanara, in plina ascensiune
- Posibilitate de afirmare si promovare rapida financiara si profesionala;
- Aprecierea muncii bine facute
- Motivare financiara si alte beneficii