Click aici »

Personal pentru hotel/ restaurant

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, Cyprus, Greece
Bucuresti, Campina, Ploiesti, Strainatate Bucuresti Campina Ploiesti Strainatate
Domeniile ofertei
Restaurant, Turism/Hoteluri
Data introducerii
24-06-2009
Data actualizare
24-06-2009

Descrierea postului

Selectam urgent, pentru Grecia si Cipru,personal ptr.hotel si restaurant-ospatare, ospatari, cameriste, bucatari specialisti si ajutori bucatari.

Contracte de 4-6 luni cu posibilitatea de a fi prelungite.

Locatii-hoteluri, restaurante, cafe baruri, cafe snack bar,etc. in zona continentala a Greciei (zonele Peloponnesus, Chalkidiki, Kavala, Volos) dar si in insoritele insule Creta, Kos, Symi, Rhodos, Corfu,Ios,Santorini,Amorgos, etc.)

Ptr. Cipru,locatiile sunt orasele Nicosia, Paphos, Larnaka , Limassol,Protaras,etc.

Oferta completa de joburi disponibile o regasiti vizitnd site-ul agentiei noastre: www.aquajobscenter.ro (vezi Vacancies by country/Daily offer).
PLECARI INCEPAND CU DATA DE 01.09.2009

Cerinte

Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational.
Experienta profesionala este un avantaj.

Candidatii interesati de aceasta oferta sunt rugati sa trimita un CV complet, cu foto atasat, pe adresa de e-mail: office@aquajobscenter.ro sau sa aplice direct pe site-ul nostru (www.aquajobscenter.ro vezi Employees/Registration form), acesta fiind de altfel formularul de aplicatie recomandat de angajatorii externi.
Detalii la tel. 0729-453124, 0720-507257,0344-118166 zilnic intre orele 11.00-18.00, de luni pana vineri.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarii intre min.700-max.1200 Euro/luna.
Cazarea si masa oferite gratuit de catre angajatori.