Click aici »

Personal pentru Franta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
24-05-2019
Data actualizare
24-05-2019

Descrierea postului

- zidari traditionali(fara lb.franceza)
- zidari cofraje lemn (fara lb.franceza)
- tamplar montator(fara lb.franceza)
- tamplari/dulgheri(fara lb.franceza)
- 4 zidari cofraje(fara lb.franceza)
- 2 sefi zidari cofraje metalice(fara lb.franceza)
- izolatori exterioare(fara lb.franceza)
- pietrar(fara lb.franceza)
- mester acoperisuri de stuf(fara lb.franceza)
- fierari betonisti(fara lb.franceza)
- dulgheri(fara lb.franceza)
- formare gratuita ca zidari cofraje-metalice(fara lb.franceza)
- zidari cofraje-metalice(fara lb.franceza)
- montatori pereti cu piatra(fara lb.franceza)
- zugravi interioare(fara lb.franceza)
- zugravi exterioare(fara lb.franceza)
- instalatori pardoseli din pvc(fara lb.franceza)
- tamplari de aluminiu(fara lb.franceza)
- rigipsari(fara lb.franceza)
- izolatori cu placi fermacell
- operator tipografie(fara lb.franceza)
- operator imprimerie pe masina de pliat si lipit(fara lb.franceza)
- strungar cnc
- strungar universal
- montator panouri fotovoltaice(fara lb.franceza)
- instalator (fara lb.franceza)
- electrotehnician
- tehnician mentenanta
- tehnician de mentenenta in constructii
- tevar cu calificare sudura 141(fara lb.franceza)
- sudori mag 135,136(fara lb.franceza)
- sudori tig 141(fara lb.franceza)
- muncitor in agricultura
- sofer cat b,c,e pentru mutare mobila-cunoscatori de lb. franceza sau engleza
- pregatire si mutare mobila-cunoscatori de lb. franceza
- maseuri kinetoterapeuti-cunoscatori de lb. franceza
- preparatori comenzi
- cautam personal pentru initiere macelar
- operatori conditionare carne la abator
- operator in abator
- masinist(strungar si/sau frezor)
- formator matrite cu nisip
- slefuitor

Cerinte

Persoanele trebuie sa aiba in afara de calificari, experienta in domeniul pe care si-l aleg sau doresc sa lucreze.