Click aici »

Personal pentru domeniul constructiilor

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Beius, Marghita, Oradea, Stei Beius Marghita Oradea Stei
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
10-08-2020
Data actualizare
10-08-2020

Descrierea postului

Suntem o companie romaneasca si activam in domeniul intretinerii de drumuri de 13 ani. Reparam fisuri, crapaturi si rosturi de dilatatie in beton si asfalt.
Locul tau de munca este pe diverse santiere din tara. In deplasari vei primi diurna si vei lucra in echipe formate din 3 - 6 oameni.

Pe timpul iernii nu se lucreaza, vei sta acasa in lunile ianuarie, februarie si martie si vei primi salariul intreg fara intreruperea contractului de munca.

Cerinte

Dorim sa ne marim echipa si cautam persoane cu experienta in constructii sau obisnuiti cu munca pe santier.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Iti oferim un loc de munca stabil, cu contract pe perioada nedeterminata. La noi vei invata o meserie noua. Te vom invata tot ce trebuie sa stii despre lucrarile pe care le facem, indiferent de experienta pe care o ai.