Click aici »

Personal pentru cofraje industriale in Franta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
20-06-2018
Data actualizare
16-09-2019

Descrierea postului

MISIUNEA unui muncitor la cofraje industriale: Asigura producerea de lucrari din beton armat turnate in matrite sau alte forme speciale pe mese vibratoare (care trepideaza).

PRINCIPALELE ACTIVIT?TII
-Pregatirea matritei sau cofrajului, etansarea, ungerea acesteia
-De introdus armatura atunci cand este necesar
-Turnarea betonului
-Prelucrarea precisa si atenta
-Finalizarea operatiunii la masa vibratoare
-Controlul calitatii
-Curatarea si aranjarea statiei de lucru

Cerinte

-rezistenta la efort
-seriozitate
-limba franceza nivel incepator

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu net/luna: 1450 ? raportat la 39 ore de lucru pe saptamana!

Cazare asigurata si platita de client!

Reprezinta avantaj plecare cu masina personala (dar nu este obligatoriu)

Transportul Romania-Franta este dedus (daca se pleaca cu masina personala se deduce de la 250 ? pana la 300 ?)

Daca se utilizeaza masina personala in Franta (ruta cazare-munca), se aplica un forfetar de 0,15 ?/km

Pentru detalii sunati la 0238.439.244
Asteptam CV la adresa cv@01jobs.eu