Click aici »

Personal pentru azile din UK

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate, Menaj/Babysitter
Data introducerii
06-05-2016
Data actualizare
06-05-2016

Descrierea postului

PROMOTIILE BELRAO:

- 20 GBP - plata de la Belrao Group - pentru clientii care ne recomanda prieteni ce ne devin si client
- 100 GBP - primiti in UK din partea angajatorului pentru transport

Beneficiile oferite de noi:

- NU percepem comision sau alte taxe
- contract pe perioada nedeterminata, semnat  din tara
- posibilitate de a promova in scurt timp
- 2 zile libere/saptamana si 28 zile concediu/an platit
- cazare pusa la dispozitie de angajator contra cost (250 - 300 lire/luna cu utilitatile incluse)
- la sosire in UK: training la sosire- Induction Framework to Adult Social Care-, deschidere cont bancar, obtinere CRB, suport pentru obtinerea National Insurance, cazare si masa asigurata timp de 1 saptamana (platita pentru dvs in avans)
- avans de max 500 lire bani de buzunar pana la prima plata salariala
- uniforma, curs

Cerinte

- limba engleza nivel conversational
- varsta incepand cu 18 ani
- cazier judiciar curat
- dorinta de a lucra in domenii de ingrijire varstnici

Oferta (bonusuri, beneficii)

- plata pentru Infirmier - de la 7,40 lire/ora, primele trei luni, creste progresiv pana la 7,9lire/ora
- plata pentru Asistent medical -15 lire/ora (pt.cei ce au PIN)