Click aici »

Personal pentru Abator in Marea Britanie

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Romania, United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
04-06-2019
Data actualizare
04-06-2019

Descrierea postului

Urgent! recrutam muncitori calificati si necalificati pentru
Abator in diverse locatii in Marea Britanie.!!!

SALARIU 8.21 LIRE BRUT /ORA
SE PLATESTE DE DOUA ORI PE LUNA|( DIN DOUA IN DOUA SAPTAMANI)
PERIOADA CONTRACTULUI NEDETERMINATA
Se asigura cazare contracost 53 LIRE (fara utilitati)/ pe saptamana
SE asigura transport de la locul de munca la cazare contracost 4 LIRE (pe zi)
SE accepta si cupluri
NU SE PERCEPE COMISION
NU SE CER CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA.

Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la unul din numerele de telefon 0746 600 559/ 0770972040 , email : office@angajarioriunde.ro / contact@angajarioriunde.ro sau puteti veni la sediul firmei Str. Pacii nr 3 , Bl S2, sc B , ap 3. TULCEA

Cerinte

Experienta in domeniu si cunostinte de limba engleza prezinta avantaj dar nu sunt obligatorii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV