Click aici »

Personal paza

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
06-02-2009
Data actualizare
13-09-2019

Descrierea postului

AS. Col.umna Club

Asociatia nationala a personalului militar in rezerva din structurile de aparare, siguranta nationala si sectorul civil
(TR-isi)

ASCOL

Angajeaza personal militar in rezerva si agenti de paza in toate filialele de judet si sectoarele Municipiului Bucuresti.

Candidatii ? membri ASCOL, beneficiaza de angajari fara concurs si locuri de munca apropiate zonei de domiciliu.

Pentru luarea in evidenta este necesar sa trimiteti un CV pe email ascolclub@gmail.com sau pe .

ASCOL ? infiinteaza si alte locuri de munca daca profilul de specialitate este comun si numarul candidatilor semnificativ.

Deaceea, vizitati site-ul nostru http://ascol weebly.com aplicati: Acum;Membru;
email ascolclub@gmail.com - Avantaje ASCOL

Relatii si inscrieri:
Str. Walter Maracineanu nr.1-3,
(MCP Press),
sector 1, Bucure?ti
Tf: 0372.930.940, 0728.839.400,
0754.040.962,

Cerinte

- cadre militare in rezerva
- agenti de paza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- confidential.