Click aici »

Personal necalificat la mutare mobila in Franta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Altele, Achizitii/Logistica
Data introducerii
20-06-2018
Data actualizare
01-04-2019

Descrierea postului

Misiunea: Locul de munca consta in pregatirea, mutarea de mobila, cutii cu documente, marfuri si oricare alte produse care pot fi mutate dintr-o locatie in alta conform unor tehnici standardizate de mutare.

Cerinte

Competente si calitati:
- organizat
- precis
- metodic
- serios
- dornic sa se integreze intr-o echipa noua
- limba franceza nivel incepator

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu net/luna: 1200 EURO - 1500 EURO!

Cazare si masa asigurate si platite de client!

Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa cv@01jobs.eu
Pentru mai multe informatii sunati la 0238.439.244

Trimite CV