Click aici »

Personal montaj sisteme de alarma si supraveghere video

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, IT Hardware, Inginerie
Data introducerii
01-03-2021
Data actualizare
01-03-2021

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Tehnician sau Inginer Sisteme de Securitate.

Realizarea lucrarilor de curenti slabi conform proiectelor;
Instalare si punere in functiune echipamente electronice de securitate; service echipamente.

Cerinte

Tehnician sau Inginer Sisteme de Securitate pentru zona Bucuresti

Cerinte pentru candidati:

- experienta in domeniu sau experienta similara (constituie avantaj);
- realizarea lucrarilor antiefractie, supraveghere video, interfoane si videointerfoane, control acces, detectie incendiu, diverse automatizari;
- permis de conducere cat.B;
- constituie avantaj cursul de formare profesionala - Tehnician Sisteme Securitate in cadrul ARTS.

- Studii medii (diploma BAC) sau superioare (avantaj - electronica, electrotehnica);
- Cunostinte in domeniul lucrarilor de instalatii si montaj pentru sisteme de curenti slabi;
- Abilitati tehnice;
- Capacitate de invatare, de lucru si de organizare eficienta a timpului;
- Seriozitate, dinamism, promtitudine, punctualitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- masina de serviciu;
- telefon mobil;
- laptop/PC;
- program flexibil;
- salariu si bonusuri in functie de performante.