Click aici »

Personal infiintare sucursale

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Altele
Data introducerii
21-04-2013
Data actualizare
28-06-2013

Descrierea postului

Asociatia profesionala a angajatilor din paza - APAP, selecteaza personal pentru infiintarea de sucursale judetene, orasenesti, comunale si municipiul Bucuresti, avand disponibile posturi de presedinti, vicepresedinti, cenzori, specialisti in orice domeniu. Poate candida orice persoana cu conditia respectarii cerintelor prezentate.
In acest sens, va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra cu fotografie si datele de contact.

In curind se va infiinta Academia nationala de badyguarzi-ANB, unde membrii asociatiei noastre vor avea reduceri substantiale de pana la 75%.

In sprijinul ocuparii fortei de munca APAP isi rezerva dreptul de a plasa candidatii selectati in cadrul institutilor sau firmelor solicitante atat in tara cit si in strainatate.
La sediu A.P.A.P. din str. Abrud nr. 84, etaj 1- Podul Grand (unde se afla biroul resurse umane si economic) se desfasoara sedinta Asociatiei profesionale a angajatilor din paza , in fiecare sambata la ora 11:00.

Cerinte

Seriozitate, dorinta de afirmare, spirit civic si organizatoric

Oferta (bonusuri, beneficii)

Membrii APAP vor beneficia de:
- sala de sport si fitness gratuita cu antrenor campion mondial MMA, antrenor trupe speciale si box
- intrare gratuita la spectacole sala palatului (invitatii)
- telefon cu convorbiri gratuite intre membri A.P.A.P.
- consultanta juridica gratuita
- medierea conflictelor gratuit, dupa caz reprezentare in instanta la orice nivel inclusiv CEDO
- consultanta tehnico-legislativa gratuita
- aviz psihologic gratuit
- cazare pensiune munte gratuita
- reduceri majore la asigurari si cazare litoral
- consultanta financiara gratuita
- trageri lunare cu ama in poligon
- in curand: C.A.R
- cursuri gratuite agent securitate
- cursuri reduceri substantiale agent garda de corp si detectivi particulari
- cursuri specialitate (dispeceri, sisteme alarma...)
- cursuri obtinere permis arma