Click aici »

Personal in domeniul hotelier pentru Germania

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
1200 EUR
Tara
Germany
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
05-06-2019
Data actualizare
05-06-2019

Descrierea postului

Recrutam pentru un hotel din Germania un candidat pentru bucatarie, care sa se ocupe de micul dejun, tip bufet. Aceasta persoana trebuie sa stie engleza sau germana, daca nu aveti experienta, se poate invata.

Recrutam si doua femei pentru servire in apartamente, care trebuie sa cunoasca obligatoriu limba germana.

Avem nevoie de aceste trei persoane pana in data de 4 ianuarie inclusiv, urmand o vacanta pana pe 28 ianuarie, apoi prelungindu-se contractul pana in noiembrie.

Cerinte

Candidatii trebuie sa stie obligatoriu limba germana sau engleza pentru zona de bucatarie.
Se cere seriozitate si punctualitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariul de 1300 euro net, se lucreaza 6 zile pe saptamana, sunt valabile 28 de zile de concediu pe an.
- Se asigura gratuit cazarea si micul dejun, cazarea este utilata cu aragaz, masina de spalat si uscator (nu se admite sa fumati in cazare sau sa aveti animale de companie).
- O sa aveti acces la Wifi.
- Aveti acces gratuit la clubul sportiv dupa perioada de proba.
- Se dau 200 euro pe transport in momentul in care ajungeti la hotel.

Trimite CV