Click aici »

Personal feminin - salon intretinere corporala

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate, Serviciu clienti, Servicii infrumusetare
Data introducerii
30-06-2010
Data actualizare
30-06-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Personal feminin pentru tratamente corporale -(experienta nu este necesara, persoanele selectate vor beneficia de un training gratuit)
Intretinerea in bune conditii a salonului, administrarea clientilor: -programari, plati.

Cerinte

Constituie avantaj studiile in domeniul medical - scoala de asistente, kinetoterapie, medicina (in curs sau finalizate).
Persoana organizata, muncitoare, sociabila, punctuala.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program de lucru flexibil in doua schimburi (dimineata, dupa-masa).