Click aici »

Personal Customer Care

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Serviciu clienti
Data introducerii
14-08-2008
Data actualizare
14-08-2008

Descrierea postului

Principalele responsabilitati ale postului:
- Intampina clientii si ofera informatii
- Receptioneaza si redirectioneaza apeluri telefonice, transmite mesaje, promoveaza telefonic compania si produsele acesteia
- Completeaza formularele specifice
- Inregistreaza date in calculator
- Ajuta la rezolvarea problemelor ridicate de clienti, oferind solutii corespunzatoare
- Claseaza si arhiveaza diverse documente

Cerinte

DACA...
Esti o persoana dinamica, organizata, agreabila, cu bune abilitati de comunicare
Ai o atitudine proactiva, asertiva  si orientare catre client
Ai experienta de lucru intr-o pozitie similara
Cunosti limba engleza si ai bune abilitati de operare in Microsoft Office si baze de date

Atunci, cu siguranta, esti CANDIDATUL POTRIVIT pentru acest post.