Click aici »

Personal curatenie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Restaurant, Menaj/Babysitter
Data introducerii
31-01-2020
Data actualizare
31-01-2020

Descrierea postului

Restaurant nou ce urmeaza sa se deschida de la 01.03.2020 in zona Romexpo, Sector 1, Bucuresti, cu un meniu creat de chef Florian. Restaurantul va fi pozitionat langa o pista de karting.

Angajam personal curatenie birouri/restaurant curatenie+debarasat mese/ toalete - suprafata totala de 200 mp.

Angajarile se fac din 17.02.2020.
Trimiteti CV pe contact.targethr@gmail.com

Cerinte

Cautam persoana responsabila, serioasa, muncitoare, punctuala, atitudine pozitiva, atentie la detalii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program de lucru: Se va lucra in ture de zi.

Salariu oferit: 2000 lei net, se cere seriozitate si colaborare de lunga durata. De preferat, 2 femei muncitoare si serioase cu varsta cuprinsa intre 20-50 ani.

Beneficii specificate de angajator: abonament gratuit la karting; decont transport (ratb, metrou), dupa ora 23 se asigura taxi, 1 masa calda pe zi, echipament de lucru, etc.  Angajare cu forme legale, contract pe perioada nedeterminata.