Click aici »

Personal curatenie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
27-12-2016
Data actualizare
27-12-2016

Descrierea postului

Companie multinationala  nave  de  croaziera pe Dunare Si  Rhin angajeaza :
Personal curatenie .
Departamentul  Hausekeeping este  responsabil de curatenia la  bordul  navelor.
De  la  curatenia  cabinelor   de  pasageri  la  curatenia  spatiilor publice(restaurant /bar ,receptie ,sali  de  lectura sau  piscina) pana  la  spalatorie  membrii acestui  departament se  dovedesc   adevarate   furnicute ale  unui  vapor.
Pozitie  valabila  pentru   fete  si   baieti  dispusi  la  efort  pentru  o  perioada  contractuala  de  minim  5-6 luni.

Cerinte

Nu  este  necesar Liceul !
Cunoasterea  limbii  engleze  sau germana  nivel  incepator.
Aspect  ingrijit
Experienta  anterioara  pe  nave  de croaziera  sau  in  hoteluri  constituie  un  avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract  de  munca  in unul  din  statele  membre   UE pensie.
TIPS  si  bonusuri  la  atingerea  obiectivelor . cazare  si  masa   asigurata gratuit la  bordul  navei .