Click aici »

Personal casa de expeditii

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica, Transport/Distributie
Data introducerii
18-03-2014
Data actualizare
18-03-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Altele
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Descrierea postului:

- primirea si confirmarea comenzilor de transport;
- respectarea termenelor de incarcare si descarcare a marfurilor;
- stabilirea traseelor optime;
- urmarirea transportului pe parcursul derularii acestuia si rezolvarea tuturor problemelor ce pot interveni;
- mentinerea permanenta a legaturii cu managerul echipei.

Cerinte

Cerinte:

- cunostinte de limba engleza, cunoasterea limbilor germana si franceza constituie un avantaj;
- cunostinte MS Office;
- disponibilitate la program prelungit;
- capacitate de lucru in conditii de stres;
- abilitatea de a planifica, organiza si urmari activitati;
- abilitati de comunicare, spirit de echipa si responsabilitate;
- seriozitate, dinamism;
- domiciliul stabil in Bucuresti

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta (bonusuri, beneficii):

- conditii salariale deosebite;
- conditii de lucru deosebite;
- telefon de serviciu.