Click aici »

Personal calificat si necalificat in productie

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Romania, United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Industrie, Productie
Data introducerii
22-06-2018
Data actualizare
20-08-2019

Descrierea postului

O oportunitate fantastica a ajuns la CSA Recruitment pentru macelari/Transatori dar si pentru personalul necalificati. Aveti acum oportunitatea de a muncii in una dintre fabricile clientului nostru.

Cerinte

Personalul necalificati trebuie sa:

- Sa mentina ritmul liniei cu nevoile productiei,
- Sa lucreze cu managerul si echipa pentru a indeplini targeturile departamentului,
- Sa se asigure ca specificatiile companiei si ale clientului sunt atinse,
- Sa respecti politica ?curata cum pleci?, si asigura-te ca zona ta de lucru este tinuta curata tot timpul si sa te asiguri ca este curata cand productia se termina,
- Sa promovezi si sa mentii normele de siguranta si igiena in concordanta cu regulile si regulatiile companiei.

Macelarii/Transatorii trebuie sa:

- Dezosarea umerilor/spatelui,
- Dezosarea picioarelor,
- Fasonarea si pregatirea cotletelor,
- Ascutirea si ajustarea echipamentelor de taiat,
- Sa taiati carcasa in bucati folosind un fierastraul sau cutit,
- Sa respecti standardele si specificatiile clientului,
- Sa mentineti standardele de calitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

7.83 lire/ora