Click aici »

Persoana curatenie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
150 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
18-03-2014
Data actualizare
00-00-0000

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Menaj/Babysitter

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Descriere job:
-intretinere sala fitness
-asigura curatare aparatura si podele
-realizeaza curatenia zilnica intr-o succesiune prestabilita in corelatie cu tipul spatiului de curatat, natura suprafetelor si tipul murdariei;
-asigura si intretine starea de curatenie a grupurilor sanitare, realizeaza igienizarea spatiilor de lucru, diverselor suprafete de contact, obiectelor sanitare;

Cerinte

Cerinte:
-persoana serioasa, punctuala, comunicativa, agreabila, spirit organizatoric, aptitudini pentru lucrul in echipa

Responsabilitati:
- asigura curatarea aparatelor, mobilier, pardoseli si geamuri
- asigura curatenia grupurilor sanitare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- mediu de lucru placut
- program 1 zii cu 1 zii libera
- salariu: 800 lei net