Click aici »

Partener productie lenjerie intima si costume de baie dama

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
28-08-2013
Data actualizare
28-08-2013

Descrierea postului

Productie de costume de baie si lenjerie intima dama pe baza modelelor furnizate de Bekinilab Concept SRL-D

Cerinte

Orice persoana sau companie dornica sa se alature unei echipe tinere si dinamice in vederea dezvoltarii unui nou concept de comert online.
Conditii pentru parteneriat:
- sa aiba experienta in productia de costume de baie si/sau lenjerie intima dama;
- sa detina un spatiu de productie adecvat realizarii de costume de baie si/sau lenjerie intima dama;